Deska sedesowa z bidetem (bez zasilania prądem)
Bio Bidet BB-i3000


Ekologiczny model Bio Bidet BB-i3000 nie potrzebuje zasilania elektrycznego. Jest podłączany do instalacji ciepłej i zimnej wody. Sterowanie Bio Bidetu BB-i3000 odbywa się za pomocą dźwigni podobnej do komputerowego joysticka, dzięki czemu jest bardzo łatwe. Jego ustawienie określa, która z dysz myjących będzie uruchomiona i jak duże ciśnienie wody zostanie użyte.

panel_sterowania_biobidet_bbi3000

DWIE NOWOCZESNE DYSZE I 3 PROGRAMY MYCIA
Każda z dysz ma inne przeznaczenie:
„dysza rodzinna” przeznaczona jest do stosowania przez wszystkich członków rodzinny (również dzieci i mężczyzn), natomiast druga dysza jest specjalnie zaprojektowana z myślą o higienie intymnej kobiet.
Bio Bidet BB-i3000 posiada pojemnik z dozownikiem na płyn do higieny intymnej.

dysza_myjaca_biobidet_bb-i3000Dysza rodzinna posiada opatentowany system dysza bio bidet bbi3000 VORTEX WATER STREAM. Opracowana przez naukowców technologia VORTEX, to system napowietrzania wody w ruchu spiralnym. Jest on bardzo skuteczny zarówno w procesie mycia jak i w przypadku obstrukcji. Metoda ta jest naturalna dla organizmu i stanowi znakomitą alternatywę dla środków przeczyszczających.

UWAGA: Do prawidłowej pracy tego modelu wymagane jest, aby ciśnienie wody ciepłej i zimnej było na podobnym poziomie. Jeśli występuje znaczna różnica, należy zastosować odpowiedni reduktor. W przypadku posiadania gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody zaleca się stosowanie Bio Bidetów elektronicznych. Przed zamówieniem prosimy o sprawdzenie wymagań technicznych modelu BB-i3000

Zobacz film JAK DZIAŁA DESKA SEDESOWA Z BIDETEM BB-i3000 (długość 3:05 min)
Bio Bidet BB-i3000 Ekologiczny model z pojemnikiem na płyn do higieny intymnej

 

Gwarancja 12 miesięcy. 

Więcej informacji – kliknij ikonkę!


bio_bidet_BB-i3000
Cena z VAT : 699 zł KUP TERAZ