Bio Bidet SUPREME BB-1000
Elektroniczny bidet WC


Bio Bidet BB-1000, to optymalne połączenie komfortu użytkowania z prostą, intuicyjną obsługą. To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie elektroniczny WC bidet dostępny na rynku.

Panel sterowania posiada oznakowania w języku polskim, co zdecydowanie ułatwia jego obsługę. Model ten już od paru lat znajduje się w czołówce najbardziej cenionych przez użytkowników elektronicznych desek myjących.Panel sterowania w języku polskim jest bardzo łatwy w obsłudze.

Panel zdalnego sterowania posiada czytelne przyciski operacyjne, które służą do uruchomienia jednego z czterech programów:
1. mycia wodą intymnych obszarów ciała,
2. higieny intymnej kobiet,
3. lewatywy (silny strumień wody pomaga w przypadku obstrukcji),
4. suszenia ciepłym powietrzem (bez potrzeby używania papieru toaletowego).

Działanie deski myjącej Bio Bidet BB-1000 jest w pełni automatyczne. Programy mycia działają przez ok. 60 sekund, jednak w każdym momencie można użyć przycisku STOP lub wstać z deski. Spowoduje to natychmiastowe zatrzymanie jej działania.

Parametry działania deski myjącej takie jak, temperatura wody, jej ciśnienie, pozycja dyszy myjącej, fabrycznie ustawione są na wartości optymalne. W razie potrzeby można je jednak w łatwy sposób skorygować tak, aby użytkownik czuł się komfortowo.

Model ten posiada również funkcję delikatnego masażu, podgrzewaną deskę oraz funkcję mycia oscylacyjnego, która powoduje, że zabieg mycia obejmuje większy obszar ciała. Ciche zamykanie pokrywy, automatyczna dezodoryzacja i wiele innych, miłych dla użytkownika funkcji.

Bio Bidet BB-1000 posiada „inteligentny tryb oszczędzania energii”, dzięki któremu urządzenie uczy się zachowań użytkowników i „przygotowuje się” do pracy tylko w ustalonych porach dnia, oszczędzając w ten sposób energię. Aktywny węglowy filtr powietrza włącza się automatycznie w momencie zajęcia deski. Pochłania ok. 95% przykrych zapachów, więc nie ma potrzeby używania w toalecie odświeżaczy powietrza.

Bidet elektroniczny BB-1000 posiada czujnik zajętości (sensor) uniemożliwiający przypadkowe włączenie urządzenia, np. przez dzieci. Jest wykonany z antybakteryjnych materiałów, a opatentowany system potrójnej dyszy zapewnia maksymalną higienę i wysoki komfort użytkowania.

Bio Bidet BB-1000 jest jednym z najbardziej nowoczesnych, elektronicznych bidetów, które łączy funkcję WC z bidetem. Model ten jest dostępny jest w dwóch rozmiarach STANDARD oraz KOMFORT.   

Gwarancja 24 miesiące. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny.
Więcej informacji – kliknij na ikonkę!


 
 
 
 

Bio Bidet BB-1000 Supreme

Cena z VAT: 2850 zł KUP TERAZ

Funkcja TURBO - naturalny sposób na obstrukcje
Funkcja TURBO
Naturalny i bardzo skuteczny sposób na kłopoty z obstrukcją (lewatywa). 

 
delikatny masaż - BioBidet - deska myjąca z bidetem
Funkcja MASAŻU
pulsacyjny strumień czystej, ciepłej wody relaksuje.
 
mycie oscylacyjne w bidetach elektronicznych
Mycie OSCYLACYJNE
Strumień ciepłej wody pulsuje i porusza się oscylacyjnie zapewniając idealny komfort oraz precyzję mycia
 
washlet z suszeniem
SUSZENIE i PODGRZEWANIE
Automatyczna suszarka pozwala cieszyć się komfortem przyjemnie ciepłego powietrza. Deska również jest delikatnie podgrzewana.