Jak działa Deska Sedesowa

z Funkcją Podmywania?

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:
W jaki sposób Bio Bidet myje użytkownika?

Po wybraniu odpowiedniego programu, z panelu Bio Bidetu wysuwa się dysza myjąca, która myje ciało za pomocą napowietrzonego strumienia wody. Po zakończeniu cyklu mycia (ok. 40 sek.) lub po naciśnięciu przycisku „STOP” dysza zostaje schowana.

Czy dysza dotyka użytkownika?

Nie! Użytkownik ma jedynie kontakt z ciepłą, czystą wodą.

Czy mogę mieć pewność, że Bio Bidet umyje mnie skutecznie?

Deska sedesowa z funkcją mycia działa bardzo skutecznie, co jest wynikiem wieloletnich doświadczeń firmy BBC z USA. W modelach ekologicznych (bidety bez zasilania prądu) papieru toaletowego używa się jedynie do zebrania nadmiaru wody z ciała. W elektronicznych deskach sedesowych, funkcja suszenia zastępuje go zupełnie.

 

Czy Bio Bidet pasuje do każdej miski sedesowej?

Bio Bidety pasują do większości standardowych misek WC o owalnym kształcie. W zakładce „dane techniczne” w opisie każdego modelu, znajdują się rysunki z wymiarami misek WC, które powinny być zachowane przy instalacji Bio Bidetu.

Jak szybko mogę otrzymać Bio Bidet?

Zamówienia złożone w naszym Sklepie Internetowym są realizowane w ciągu 1-2 dni roboczych. Można też złożyć zamówienie dzwoniąc pod numer 22 490 83 82.

Czy Bio Bidet wymaga konserwacji?

W zależności od twardości wody, oraz częstotliwości korzystania z Bio Bidetu, od czasu do czasu należy za pomocą niewielkiej szczoteczki oczyścić z kamienia dysze myjące. Do Bio Bidetów elektronicznych zaleca się stosowanie filtrów do wody. Są one dostępne w naszym sklepie internetowym.

Z której strony znajdują się przyłącza do wody i zasilania 230V?

W opisie każdego modelu Bio Bidetu w zakładce „dane techniczne” znajdują się rysunki techniczne wraz ze zdjęciami oraz wymiarami desek sedesowych z bidetem.

Jaki jest średni koszt zużycia prądu przy modelach elektronicznych?

Przy założeniu korzystania z większości funkcji (łącznie z suszeniem, podgrzewaniem wody i deski) średni koszt zużycia energii elektrycznej to ok. 5 zł miesięcznie..

Czy dysza myjąca jest cały czas wysunięta?

Nie. We wszystkich modelach Bio Bidetów, dysze są automatycznie wysuwane tylko w momencie uruchomienia urządzenia.

Czy do modeli elektronicznych (BB-800 lub BB-1000) trzeba podłączać ciepłą wodę?

Nie. Do tych modeli należy podłączyć tylko bieżącą wodę (trójnikiem znajdującym się w zestawie, lub z przygotowanego wcześniej wyprowadzenia wody 1/2 cala).

Jak często należy wymieniać filtr węglowy oczyszczający powietrze w modelu BB-1000?

Aktywny filtr węglowy należy zmienić po ok. 8-12 miesiącach. Jest on dostępny w naszym sklepie internetowym.

Czy deska jest podgrzewana?

W modelach elektronicznych użytkownik może włączyć podgrzewanie deski i ustawić optymalną dla siebie temperaturę (4-o stopniowa).

Czy montaż Bio Bidetu jest trudny?

Bio Bidet może być zamontowany przez każdego, kto lubi majsterkować i posiada podstawowe narzędzia. Do Bio Bidetu dołączona jest zawsze dokładna instrukcja montażu. Można je pobrać również z naszej strony internetowej z zakładek PLIKI DO POBRANIA przy opisie każdego z modeli.