Nowoczesne Bio Bidety – nowy wymiar higieny

Codzienna higiena to obowiązek, konieczność, ale i przyjemność. To ona w ogromnym stopniu zapewnia nam zdrowie, świetny wygląd i dobre samopoczucie. Producenci środków czystości i sprzętów domowych dbają co prawda o nasz komfort wprowadzając na rynek coraz lepsze i coraz doskonalsze środki do higieny osobistej i utrzymania czystości w domu, ale prawdziwie innowacyjne rozwiązania pojawiają się na rynku dość rzadko.

Rozwiązania, które pojawiły się w ostatnich latach należy tym bardziej docenić.

Taką daleko idącą innowacją są Bio Bidety , które mają szansę stać się sprzymierzeńcem osób zorientowanych na zdrowie, czystość i higienę.

Rozwiązanie dla każdego

Do niedawna bidety zarezerwowane były jedynie dla osób posiadających odpowiednie warunki lokalowe. Podstawowym wymogiem, który należało spełnić chcąc umożliwić sobie korzystanie z bidetu, było posiadanie odpowiednio dużej, przestronnej łazienki lub toalety.

Dzięki Bio Bidetom warunek lokalowy stracił na znaczeniu. Te innowacyjne urządzenia można zamontować w dosłownie każdych warunkach, na każdej (lub prawie każdej) misce sedesowej. Wystarczy dostęp do wody i prądu, a problem higieny intymnej znika. Co najważniejsze – w porównaniu z tradycyjnymi bidetami są to urządzenia dość tanie. Sumaryczne koszty wyposażenia toalety w Bio Bidet są znacznie niższe niż koszty instalacji bidetu tradycyjnego.

Czystość i higiena

Media straszą nas zarazkami. W większości reklam skierowanych do kobiet pojawiają się groźne drobnoustroje i nowe metody walki z nimi. Metody niedoskonałe – wymagające stosowania detergentów, substancji bakterio- i grzybobójczych, metody mniej lub bardziej kontaktowe.

Bio Bidety eliminują większość problematycznych kwestii związanych z utrzymaniem czystości i higieny. Nie wymagają angażowania dłoni w czasie mycia, są z antybakteryjnych materiałów.

Gdy najważniejsze jest zdrowie

Bio Bidety ułatwiają higienę intymną, ale to nie jedyna ich zaleta. Są najlepszym sposobem na wdrożenie profilaktyki i wspomożenie leczenia dolegliwości i chorób takich, jak hemoroidy, zapalenie pęcherza moczowego, zakażenia okolic intymnych czy banalne (zdawałoby się) zaparcia.

Z kobiecego punktu widzenia najważniejsze jest to, że mycie intymnych części ciała przy pomocy strumienia wody generowanego przez dyszę Bio Bidetu, w żaden sposób nie narusza równowagi delikatnej flory bakteryjnej organizmu. Ta metoda higieny okolic intymnych sprawdza się znacznie lepiej od innych metod.

W poszukiwaniu komfortu

Nowoczesne deski sedesowe wyposażone są w tyle funkcji, że korzystanie z toalety wiąże się z komfortem ponadstandardowym.

Co należy przez to rozumieć? Po pierwsze możliwość całkowitej rezygnacji z papieru toaletowego. Papier toaletowy, wbrew temu, co stwierdza się w pewnej popularnej reklamie, nie ma aż tak wielkiej przyszłości. Przyszłością są Bio Bidety.

Mycie intymne dla kobiet i mycie tylne dla każdego niezależnie od płci, automatyczne suszenie ciała, funkcja tzw. turbo lewatywy i automatycznego mycia oscylacyjnego (większych obszarów ciała), masaż przynoszący ogromną ulgę w zaparciach, podgrzewana deska i pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów – wszystkie te opcje sprawiają, że Bio Bidety są bardzo przyjazne:

  • dla ciała (zdrowego i chorego, młodego i starzejącego się, cierpiącego na różne dolegliwości)

  • dla psyche (wysoki komfort użytkowania).

Oprócz wszystkich cech wymienionych powyżej warto podkreślić jeszcze łatwość sterowania pracą urządzenia. Bio Bidety wyposażone są w funkcje automatyzujące czynności higieniczne (mycie, suszenie ciała) i związane z utrzymaniem czystości samego urządzenia (samoistne czyszczenie przed i po użyciu). Posiadają regulatory temperatury i ciśnienia wody. Są zdalnie sterowane i intuicyjnie proste w obsłudze.

Innowacyjność z tradycjami

Producenci myjących desek sedesowych wychodzą naprzeciw światowym trendom. Papier toaletowy nie spełnia już oczekiwań współczesnego człowieka, nie gwarantuje ani oczekiwanego poziomu higieny, ani komfortu. Standardem staje się więc zastępowanie papieru strumieniem czystej i ciepłej wody. Bio Bidety wpisują się w te trendy. Niektóre modele tych urządzeń są bardzo nowoczesne. Takie modele tworzy lider na rynku elektronicznych bidetów – Amerykańska firma BBC Innovation, która już od ponad 12 lat kreuje standardy w branży urządzeń higienicznych, rozwiązań innowacyjnych i prostych – dla każdego.

Bio Bidet na długie lata

Pozycja rynkowego lidera i prekursora w branży, gwarantują wysoką jakość i trwałość Bio Bidetów.

Ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Happy House zapewniająca pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tych urządzeń..

Oficjalna strona internetowa dystrybutora, wraz z e-sklepem, dostępna jest pod adresem BioBidet.pl, a stacjonarny sklep firmowy znajduje się w Łomiankach przy ulicy Warszawskiej nr 284.