Jaki model wybrać?

Oferta 5 modeli Bio Bidetów sprosta oczekiwaniom niemal każdego. Dwa z nich to modele elektroniczne, które wymagają podłączenia bieżącej wody oraz zasilania 230V. Pozostałe, są urządzeniami, które do działania wykorzystują ciśnienie wody.
Zdecydowanie wyższy komfort użytkowania zapewniają modele elektroniczne (BB-800 i BB-1000). Intuicyjna i prosta obsługa za pomocą czytelnych przycisków. Podgrzewana, wolno opadająca  deska, suszenie, masaż to miłe „dodatki”, które sprawiają, że codzienne korzystanie z elektronicznego bidetu, to komfort i zadowolenie w 100%.

Modele ekologiczne (BB-i3000, BB-250 i BB-50) wymagają podłączenia zarówno zimnej jak i ciepłej wody. Dlatego zaleca się, aby były montowane np. w pobliżu umywalki lub wanny. Automatyczne dysze myjące, podobnie jak w modelach elektronicznych, wysuwają się jedynie w momencie uruchomienia Bio Bidetu.

Sedes i bidet w jednym Bio Bidet BB-1000 SUPREME

To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli dostępnych na rynku. Posiada  czytelny panel zdalnego sterowania, który sprawia, że obsługa bidetu jest bardzo łatwa. Funkcja suszenia wraz z automatycznym pochłaniaczem zapachów eliminują potrzebę używania papieru toaletowego i zapachowych odświeżaczy powietrza.
Przeznaczenie: rodziny z dziećmi, kobiety w ciąży, osoby starsze lub otyłe (panel zdalnego sterowania ułatwia korzystanie z bidetu)

bio_bidet-bb-1000
 

Sedes-bidet Bio Bidet BB-800 PRESTIGE

Bardzo elegancka, o nowoczesnym wyglądzie, elektroniczna, w pełni automatyczna deska sedesowa z bidetem.
Przeznaczenie: Rodziny z dziećmi, kobiety w ciąży, odziały położnicze  i wszyscy, którzy dbają o wysoki poziom higieny intymnej.

 

Deska bidetowa Bio Bidet BB-i3000 PREMIUM

To technologicznie bardzo zaawansowany model i jednocześnie prosta obsługa. Jako jeden z nielicznych na rynku posiada dozownik płynu do higieny intymnej oraz dyszę VORTEX.
Przeznaczenie: Ergonomiczny kształt i prosta obsługa za pomocą dźwigni podobnej do komputerowego joysticka sprawiają, że model ten to dobre rozwiązanie również dla ludzi starszych. Model ten wymaga nieco większej miski sedesowej. Dokładne wymiary jakie powinna powinna ona spełniać pokazane są TUTAJ

 

Ekologiczny sedes z bidetem Bio Bidet BB-250 DUO

Model bardzo często wybierany przez osoby młodsze. Montuje się go pomiędzy miskęWC a <deskę sedesową=””>deskę sedesową, podłączając do ciepłej i zimnej wody. Pasuje również dokompaktów WC. Dobra cena, łatwy montaż i higiena intymna na poziomie, którego nigdy nie zapewni suchy papier toaletowy, sprawiają, że model ten to topowy model nieelektryczny.

 

Ekologiczny Bio Bidet BB-50 SIMPLET

Ten model Bio Bidetu podłącza się jedynie do bieżącej, zimnej wody. Montuje się go, podobnie jak w przypadku BB-250, pomiędzy miskę sedesową a siedzisko. Bardzo skuteczny i zdrowy (używanie zimnej wody jest może mniej komfortowe, jednak lekarze wręcz zalecają taką metodę, zwłaszcza w zwalczaniu hemoroidów). Niska cena i wysoka skuteczność Bio Bidetu czyni ten model niezykle popularnym.

 

Przenośny Bio Bidet TP-100 TRAVEL

To przenośne urządzenie do podmywania. Doskonałe rozwiązanie dla osób podróżujących lub pracujących np. w biurze, które cenią wyższy standard higieny intymnej. Urządzenie mieści się nawet w małej, damskiej torebce…