Najczęstsze pytania o toalety myjące

Jak działa toaleta myjąca?

Jaki jest koszt energii pobranej przez elektroniczną deskę myjącą?

Jak…?

 

Widzimy, że zastanawiasz się nad zakupem deski myjącej i pojawiły się pytania.

To dobrze że tutaj trafiłeś, ponieważ w tej sekcji znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych Klientów.

Gdyby jednak okazało się, że nadal masz jakieś obawy lub potrzebujesz bardziej dokładnych informacji, skontaktuj się z nami klikając w ten link OBSŁUGA KLIENTA lub zadzwoń do nas tel. 539 677 188

 

W jaki sposób deska myjące Bio Bidet myje użytkownika?

Po wybraniu odpowiedniego programu, z panelu BioBidetu wysuwa się dysza myjąca, która myje ciało za pomocą napowietrzonego strumienia wody. Po zakończeniu cyklu mycia (ok. 60 sek.) lub po naciśnięciu przycisku „STOP” dysza zostaje schowana.

 

Czy dysza dotyka użytkownika?
Nie! Użytkownik ma jedynie kontakt z ciepłą, czystą wodą.

 

Czy mogę mieć pewność, że Bio Bidet umyje mnie skutecznie?
Deska sedesowa z funkcją mycia działa bardzo skutecznie, co jest wynikiem wieloletnich doświadczeń firmy BBC z USA. W modelach ekologicznych (bidety bez zasilania prądu) papieru toaletowego używa się jedynie do zebrania nadmiaru wody z ciała. W elektronicznych deskach sedesowych, funkcja suszenia zastępuje go zupełnie.

 

Czy Bio Bidet pasuje do każdej miski sedesowej?
Bio Bidety pasują do większości standardowych misek WC o owalnym kształcie. W zakładce „dopasowanie” w opisie każdego modelu deski myjącej, znajdują się rysunki z wymiarami misek WC, które powinny być zachowane przy instalacji Bio Bidetu.

 

Jak szybko mogę otrzymać Bio Bidet?

Zamówienia złożone w naszym Sklepie Internetowym są realizowane w ciągu 1-2 dni roboczych. Zamówienie można złożyć również dzwoniąc pod numer 539 677 188 lub udać się do naszego sklepu: Warszawska 284, 05-092 Łomianki k. Warszawy.

 

Czy Bio Bidet wymaga konserwacji?

W zależności od twardości wody, oraz częstotliwości korzystania z Bio Bidetu, od czasu do czasu należy za pomocą niewielkiej szczoteczki oczyścić z kamienia dysze myjące. W przypadku występowania bardzo twardej wody, zaleca się stosowanie filtrów. Są one dostępne w naszym sklepie internetowym.

 

Z której strony znajdują się przyłącza do wody i zasilania 230V?

W opisie każdego modelu Bio Bidetu w zakładce „montaż” znajdują się rysunki techniczne pokazujące w jaki sposób należy przygotować przyłącza pod konkretny model e-bidetu.

 

Jaki jest średni koszt zużycia prądu przy modelach elektronicznych?

Przy założeniu korzystania z większości funkcji (łącznie z suszeniem, podgrzewaniem wody i deski) i 4-ch użytkowników, średni koszt zużycia energii elektrycznej to ok. 5 zł miesięcznie..

 

Czy dysza myjąca jest cały czas wysunięta?

Nie. We wszystkich modelach Bio Bidetów, dysze są automatycznie wysuwane tylko w momencie uruchomienia urządzenia. Dodatkowo są one za każdym razem automatycznie czyszczone przed i po zabiegu gwarantując najwyższy standard higieny.

 

Czy do modeli elektronicznych desek myjących trzeba podłączać ciepłą wodę?

Nie. Do tych desek myjących należy podłączyć tylko bieżącą wodę (trójnikiem znajdującym się w zestawie, lub z przygotowanego wcześniej wyprowadzenia wody 1/2 cala).

 

Jak często należy wymieniać filtr węglowy oczyszczający powietrze?

Aktywny filtr węglowy należy zmienić po ok. 8-12 miesiącach. Jest on dostępny w naszym sklepie internetowym.

 

Czy deska jest podgrzewana?

Tak, ale nie we wszystkich e-bidetach. Użytkownik może włączyć podgrzewanie deski i ustawić optymalną dla siebie temperaturę.

 

Czy montaż deski myjącej jest trudny?

E-bidet może być zamontowany przez każdego, kto potrafi majsterkować i posiada podstawowe narzędzia. Do każdej deski myjącej dołączona jest zawsze dokładna instrukcja montażu. Można ją pobrać również z naszej strony internetowej z zakładek PLIKI DO POBRANIA przy opisie każdego z modeli e-bidetów.