Która deska myjąca jest najlepsza?

PORADNIK KUPUJĄCEGO


W Polsce dostępnych jest już kilka rodzajów urządzeń tego typu.

Które z nich kupić? Czy cena to najważniejszy argument? Czy podświetlana na fioletowo deska sedesowa z grającą muzyczką to powód, aby zainwestować w pozornie luksusowe urządzenie?

 

 

Oto 10 najważniejszych rzeczy, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie nowoczesnej deski sedesowej z bidetem:

 

 

 

1. Znany i renomowany producent.

Na rynku są dostępne tańsze urządzenia, jednak ich jakość to duży znak zapytania, podobnie jak znalezienie części zamiennych po kilku latach od ich kupienia. Warto zwrócić uwagę, czy sprzedawca oferuje elektroniczne bidety tylko jako uzupełnienie swojej oferty, czy jest specjalistą w tej dziedzinie? Czy zapewnia serwis w czasie trwania gwarancji ale również gwarantuje dostępność części zamiennych po tym okresie? Czy serwis jest w Polsce?
Firma BBC Innovation i USPA Europe to renomowani producenci, gwarantujący, że urządzenia tych marek niezawodnie służą przez długi czas, a części zapasowe są zawsze dostępne w firmowym serwisie.

 

 

2. Intuicyjna obsługa i oznakowania w języku polskim to ważne parametry.

Panel sterowania musi być łatwy w obsłudze. Obrazkowe, intuicyjne przyciski uruchamiające programy mycia powodują, że swobodnie korzystają z niego większość użytkowników. Tym niemniej inne modele desek są polecane dla osób starszych np. BioBidet BB-1000 z czytelnym pilotem w j. polskim, a inne dla osób młodszych np. USPA 7035 z dotykowym pilotem zdalnego sterowania.

Duży wybór e-bidetów sprawia, że każdy użytkownik może stać się posiadaczem najbardziej optymalnego modelu dobranego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

 

 

3. Dopasowanie deski myjącej do muszli sedesowej.

Zdarza się dość często, że importowane do Polski deski myjące są zbyt duże lub zbyt małe aby ładnie pasowały do miski WC i po zamontowaniu np. wystają poza jej obręb. W naszej ofercie znajdą Państwo trzy różne kształty desek myjących, po to aby w połączeniu z miską WC nie tylko skutecznie dbały o wyższy poziom higieny, ale również ładnie się prezentowały.

Jeśli nie wiesz jaki kształt i wielkość automatycznej deski myjącej będzie najlepiej pasował do Twojej miski WC? Zamów DARMOWY SZABLON.

 

 

4. Inteligentny system „uczenia się” to niższe koszty energii elektrycznej.

Bio Bidety elektroniczne (BB-1000 i BB-800„uczą się”. Zapamiętują pory dnia, w których domownicy najczęściej ich używają i wtedy są w pełni przygotowane do działania. W nocy Bio Bidet „usypia” oszczędzając energię, jednak wystarczy chwila, aby można było w komfortowy sposób skorzystać z urządzenia. Miesięczny koszt energii zużywanej przez Bio Bidet to ok. 5 zł, czyli tyle co zakup 4-ch rolek papieru toaletowego.

 

 

5. Ekskluzywnie w Bio Bidetach funkcja LEWATYWY i opatentowany system VORTEX.

Zamiast stosować środki farmakologiczne ułatwiające wypróżnienie, zdecydowanie zdrowszym rozwiązaniem jest użycie funkcji TURBO (lewatywy). Silny strumień wody pomaga natychmiast pozbyć się problemu z obstrukcją. Co ważne, metoda ta jest zupełnie naturalna dla naszego organizmu!

Technologia VORTEX, to opatentowany przez Bio Bidet system napowietrzania wody w ruchu spiralnym, który zdecydowanie wzmacnia skuteczność zabiegu higienicznego. Bio Bidety są wyposażone w jedną z najsilniejszych pomp do wody, która jest w stanie zapewnić odpowiednio skuteczny strumień.

 

 

6. Dokumentacja i wsparcie techniczne.

Czy montaż deski myjącej jest trudny? Czy można to zrobić samodzielnie? Co trzeba sprawdzić przed wyborem i zakupem deski?

Jeśli jest to Twoja pierwsza deska myjąca, możesz mieć dużo pytań. Dlatego ważne jest aby łatwo i szybko można było znaleźć odpowiedzi. Na naszej stronie internetowej, każdy z oferowanych modeli jest dokładnie opisany. W zakładkach DOPASOWANIE, DANE TECHNICZNE i PLIKI DO POBRANIA jest większość odpowiedzi a dodatkowo możesz zobaczyć FILMY pokazujące jak działają takie urządzenia, jak je zamontować itd. Do wszystkich modeli można ściągnąć instrukcję montażu i użytkowania w j. polskim.

 

 

7. Komfort w każdym detalu.

Wolno opadająca, podgrzewana deska sedesowa, którą docenia się zwłaszcza w chłodne, zimowe poranki (latem można ją wyłączyć), masaż, mycie oscylacyjne delikatnym i jednocześnie skutecznym, napowietrzonym strumieniem wody, 5 stopniowa regulacja temperatury i ciśnienia wody, automatyczne spłukiwanie i ustawienie dyszy myjącej, regulowana temperatura suszenia i wiele innych cech, sprawiają, że Bio Bidet to zdecydowanie jedno z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

 

 

8. Partnerzy handlowi cenią markę Bio Bidet.

Bio Bidety są dostępne w Firmowym Sklepie stacjonarnym, internetowym, ale również, ze względu na swoją bezawaryjność i wysoką jakość, znajdują się już od kilku lat w stałej ofercie sklepów z wyposażeniem łazienek.

Warto nadmienić, iż Bio Bidety produkowane są zgodnie ze standardami jakości ISO 9001 oraz ISO 14001. Poza certyfikatem Unii Europejskiej CE TUI  posiadają CERTYFIKAT HIGIENICZNY Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. Można więc je stosować również w obiektach użyteczności publicznej, szpitalach i gabinetach lekarskich.

 

 

9. Pełna gama produktów i ich dostępność.

Bio Bidet oferuje różne modele, które praktycznie są w stanie sprostać wymaganiom każdego. Wszystkie modele Bio Bidetów oferowanych w Polsce dostępne są w ciągłej sprzedaży. Zapraszamy do naszego Sklepu Firmowego w Łomiankach k. W-wy, sklepu internetowego lub kontaktu e-mail / telefoniczny. Podpowiemy, doradzimy a jeśli zdecydujesz się na zamówienie deski myjącej, to już jutro możesz mieć ją u siebie. U nas nie kupujesz „kota w worku” – zawsze masz 14 dni na ewentualny zwrot zakupionej deski myjącej i otrzymanie 100% wpłaconej kwoty.

 

 

10. Jakość i zadowolenie na wiele lat!

Marka Bio Bidet, to najwyższa jakość, komfort i pewność, że urządzenie będzie służyło bezawaryjnie przez wiele lat. Jako wyłączny przedstawiciel tej marki na terenie Polski, zapewniamy wsparcie w procesie zakupu, oraz pełny serwis i części zamienne również po okresie gwarancyjnym.

 

 

Dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów korzystających z Bio Bidetu! zobacz pełną ofertę Automatycznych Desek Myjących
Zadzwoń do nas! lub napisz: KONTAKT