Jak działa bio bidet?

Dbałość o higienę intymną to nie tylko aspekt zdrowotny, ale i związany z komfortem. I właśnie z myślą o zapewnieniu maksymalnej higieny stworzono Automatyczne Deski Myjące Biobidet. 

 

Montaż deski myjącej BioBidet na misce kompaktowej jest łatwy i zazwyczaj nie wymaga pomocy hydraulika. W przypadku misek podwieszanych, należy przygotować osobne przyłącze zimnej wody oraz gniazdko z uziemieniem 230V.

Zobacz FILM jak łatwo montuje się deskę BioBidet BB-1000 lub BB-800 na misce podwieszanej –>

 

Popularność automatycznej deski myjącej BioBidet wynika nie tylko z uwagi na designerski efekt estetyczny, ale przede wszystkim jest wynikiem jej właściwości. Korzystanie z elektronicznej deski myjącej to wysoki komfort – niemożliwy do osiągnięcia przy korzystaniu z bidetu (a tym bardziej z papieru toaletowego).

Urządzenia BioBidet, są produkowane przez firmę BBC Innovation ze Stanów Zjednoczonych. Firma ta działając już od ponad 15 lat jest zdecydowanym liderem na rynku automatycznych desek sedesowych z bidetem, co odzwierciedlają zestawienia najlepszych tego typu urządzeń na świecie: www.reviewbidets.com