BioBidet: opinie o toaletach myjących i wc z bidetem

Motorem napędowym naszych działań jest ciągła interakcja z Klientem. Wiemy doskonale, że każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby i dlatego wciąż rozwijamy nasze produkty, by te były jak najbardziej komfortowe dla użytkowników. Cenimy sobie wszystkie możliwe opinie. Toaleta myjąca czy WC z bidetem to urządzenia, które powinny być bowiem dostosowane pod kątem rozwiązań do użytkowników, a ich funkcjonalność i praktyczność powinna ułatwiać życie.

 

Stawiamy na sprawność komunikacji oraz bezpośredniość w komunikacji z Klientem. Dlatego umieszczamy na naszej stronie internetowej rekomendacje i opinie o BioBidet oraz naszych produktach takich jak: sedes z bidetem czy toaleta myjąca. W ten sposób pragniemy uzyskać informacje odnośnie sprzedawanych przez nas urządzeń, by wciąż je rozwijać i udoskonalać. Nasi inżynierowie każdego dnia pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które mają za zadanie przyczynić się do ich komfortowego użytkowania, gdyż wygodę i komfort Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

 

 

Opinie użytkowników Bio Bidetu

(pisownia oryginalna)

„Bardzo cieszymy sie! Biobidet zamontowany jest na Roca Americana. Pomyslelismy tez z mezem, ze powinniscie Panstwo zmienic pozycjonowanie swojego produktu. To nie bidet ‚dla ubogich’ z małą łazienką i nie majacych miejsca na miske bidetowa ale… toaleta 21 wieku!…”
p. Maria z Warszawy (posiada miskę WC z bidetem Bio Bidet BB-1000)

 

 

„Witam. Urządzenie zamontowane i przetestowane. Powiem jedno słowo za przeproszeniem > zaje…ista sprawa. Powinien Pan to mocniej reklamować, bo komfort niesamowity. Bardzo dziękuje za solidną i przyjacielską pomoc, kupuję w Internecie od lat ale rzadko się zdarza aby sprzedawca był tak bardzo pomocny i zaangażowany w pomoc klientowi.”
p. Benedykt z Andrychowa (Bio Bidet BB-1000 oraz TP-100)

 

 

„Urządzenie wspaniale wpisuje się do łazienek gdzie wcześniej nie przewidziano \”stacjonarnego\” bidetu. Zasadą jest, że \”stacjonarnych\” bidetów nie instaluje sie w łazienkach ogólnego użytku dlatego też w przypadku gdy istnieje tylko muszla ustępowa Biobdet nie zajmuje dodatkowego miejsca w sanitariacie,spełnia oczekiwane funkcje, jest prosty w użyciu z uwagi na obrazkowe oznaczenie pilota nawet dla osób starszych. Wypełniając swoje funkcje mycia , suszenia zapewnia znakomite utrzymanie czystości miejsc intymnych. W krótkim czasie staje się ulubinym elementem wyposażenia muszli ustępowej. „
p. Tadeusz (Bio Bidet BB-1000)

 

 

„…urządzeniem jestem zachwycony moje córki i żona również i chcemy zal\kupic drugą sztuke do naszego drugiego mieszkania letniskowego czy da radę w tej samej cenie jeszcze jedną sztuke wyrwać – ?? prosze o info bo byłbym zainteresowany”
p. Marcin ze Szczecina (posiada automatyczną deskę z bidetem Bio Bidet BB-800)

 

 

„…Sory że tak póżno ale dopiero teraz mogłem wypróbować to cudo .Rewelacja,pełen konfort .Polecam ,tylko ta cena…”
p. Jacek z Jeleniej Góry (posiada Bio Bidet BB-800)

 

 

„Jestem bardzo zadowolona z urzadzenia. Instrukcja montazu jest tak prosta,ze zachodzilismy w glowe jak podlaczyc bidet nie wierzac ze moze to byc tak latwe. Podoba mi sie dysza dla kobiet. Zaleta jest cichosc klapy wolnoopadajacej. Ladny wyglad i mechanizm dzialania z dzwignia uruchamiania dysz. Pomocna jest Panstwa podpowiedz co do modelu misek wc pasujacych do biobidetu. Szkoda ze jest to produkt malo popularny. Zainteresowanie jest duze,sami rozdalismy kilka ulotek i wszystkim polecamy. Dziekuje i zycze duzej sprzedazy.”
p. Alicja (posiada Bio Bidet BB-i3000)

 

 

„…Profesjonalne podejście do sprawy, błyskawiczna wysyłka, prawdziwy expres!!!100% zadowolenia… a sedes z bidetem powinni mieć wszyscy!”
p. Andrzej z Warszawy (posiada Bio Bidet BB-250)

 

 

„Polecam gorąco takie wyposażenie łazienki dla wszystkich, którzy naprawdę dbają o higiene. Uważam, że jest lepszy od zwykłego bidetu, posiada dużo praktycznych funkcji, które naprawde zdają egzamin. Urządzenie bardzo estetyczne, praktyczne i dzisiaj nie wyobrażam sobie mojej łazienki bez niego. Pilot bardzo czytelny i intuicyjny. Osoby, które nie znały obsługi od razu orientowały się w jego funkcjach. Polecam. „
p. Andrzej (posiada Bio Bidet BB-1000)

 

 

„Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z tej inwestycji. Nie często opis urządzenia tak dokładnie odpowiada rzeczywistości. Nie wiem jak można nie mieć BioBidetu.Jedynym problemem był dobór odpowiedniej miski.Musi ona spełniać pewne wymagania i warto poświęcić trochę czasu na jej dobór.”
p. Tomasz (posiada deskę sedesową z funkcją bidetu BB-800)

 

 

Z uwagi, iż remont mieszkania przeciągnął się biobidet został dopiero niedawno zainstalowany i mogę powiedzieć tylko jedno słow : rewelacja !!! Jestem osobą niepełnosprawną (niedowład prawych kończyn po przebytym udarze) i dla mnie takie urządzenie jest po prostu nieocenione. Jedyną uwagę jaką mam to czytelność instrukcji obsługi. Wydaje mi się, iż gdyby była bardziej szczegółowa a nie taka hasłowa byłoby bardzie przyjazna szczególnie ludziom starszym. Ale tak w ogóle jest to urządzenie rewelacyjne.
p. Zofia (posiada deskę sedesowo bidetową Bio Bidet BB-1000 SUPREME)

 

 

Przed zakupem zapoznaj się z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO

Najczęściej kupowane


BioBidet BB-1000 w wersji KOMFORT lub STANDARD. Czytelny pilot sterowania w j. polskim
Cena z VAT: 2850 zł
Sprawdź!


Model USPA 7235 z bocznym panelem sterowania i hybrydowym podgrzewaniem.
Cena z VAT: 2580 zł
Sprawdź!


Deska z bidetem USPA 7035. Nowoczesny, dotykowy pilot zdalnego sterowania i hybrydowy system.
Cena z VAT: 2990 zł
Sprawdź!


Model USPA 6035 RC cechuje czytelny pilot, łatwa obsługa i niezawodność. To sprawdzony model.
Cena z VAT: 2850 zł
Sprawdź!