Poradnik kupującego

W Polsce dostępnych jest już kilka rodzajów urządzeń tego typu.

Które z nich kupić? Czy cena to najważniejszy argument? Czy podświetlana na fioletowo deska sedesowa z grającą muzyczką to powód, aby zainwestować w pozornie luksusowe urządzenie?

Oto 10 najważniejszych rzeczy, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie nowoczesnej deski sedesowej z bidetem:

1. Znany i renomowany producent.

Na rynku są dostępne tańsze urządzenia, jednak ich jakość to duży znak zapytania, podobnie jak znalezienie części zamiennych po kilku latach od ich kupienia. Warto zwrócić uwagę, czy sprzedawca oferuje bidety różnych producentów, bo w takiej sytuacji zapewnienie dobrego serwisu jest bardzo trudne.
Firma BBC Innovation z USA działająca na rynku już ponad 15 lat gwarantuje, że Bio Bidety niezawodnie służą przez długi czas, a części zapasowe są zawsze dostępne w serwisie.

Oto zestawienie najbardziej znanych i cenionych desek sedesowych z bidetem na świecie (j. angielski): www.reviewbidets.com

2. Intuicyjna obsługa i oznakowania w języku polskim.

Producent Bio Bidetów, bazując na swoim ponad 15-o letnim doświadczeniu wie, że panel sterowania musi być łatwy w obsłudze. Obrazkowe, intuicyjne przyciski uruchamiające programy mycia w Bio Bidecie powodują, że swobodnie korzystają z niego wszyscy bez względu na wiek.

Pilot zdalnego sterowania BioBidet BB-1000

3. Dopasowanie do muszli sedesowych.

Zdarza się dość często, że importowane deski myjące są zbyt duże i po zamontowaniu wystają poza obręb miski sedesowej. Bio Bidety standardowe (tzw. okrągłe) pasują do większości muszli sedesowych oferowanych w Polsce. Przykładowa lista pasujących misek WC zamieszczona jest  TUTAJ>

Dostępne są również Bio Bidety w wersji wydłużonej, jednak wymagają one nieco większych misek WC.

4. Inteligentny system „uczenia się” to niższe koszty energii elektrycznej.

Bio Bidety elektroniczne (BB-1000 i BB-800) „uczą się”. Zapamiętują pory dnia, w których domownicy najczęściej ich używają i wtedy są w pełni przygotowane do działania. W nocy Bio Bidet „usypia” oszczędzając energię, jednak wystarczy chwila, aby można było w komfortowy sposób skorzystać z urządzenia. Miesięczny koszt energii zużywanej przez Bio Bidet to ok. 5 zł, czyli tyle co zakup 4-ch rolek papieru toaletowego.

5. Ekskluzywnie w Bio Bidetach funkcja LEWATYWY i opatentowany system VORTEX.

Zamiast stosować środki farmakologiczne ułatwiające wypróżnienie, zdecydowanie zdrowszym rozwiązaniem jest użycie funkcji TURBO (lewatywy). Silny strumień wody pomaga natychmiast pozbyć się problemu z obstrukcją. Co ważne, metoda ta jest zupełnie naturalna dla naszego organizmu!

Technologia VORTEX, to opatentowany przez Bio Bidet system napowietrzania wody w ruchu spiralnym, który zdecydowanie wzmacnia skuteczność zabiegu higienicznego. Bio Bidety są wyposażone w jedną z najsilniejszych pomp do wody, która jest w stanie zapewnić odpowiednio mocny strumień.

6. Sensor zajętości deski.

Czujnik zajętości w Bio Bidecie zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia np. przez dzieci. Bio Bidet aktywuje się dopiero w momencie zajęcia deski. Nie ma więc możliwości, aby ktoś przypadkowo włączył program mycia i zrobił „fontannę” w toalecie.

7. Komfort w każdym detalu.

Wolno opadająca, podgrzewana deska sedesowa, którą docenia się zwłaszcza w chłodne, zimowe poranki (latem można wyłączyć ją jednym przyciśnięciem), masaż, mycie oscylacyjne delikatnym i jednocześnie skutecznym, napowietrzonym strumieniem wody, 5 stopniowa regulacja temperatury i ciśnienia wody, automatyczne spłukiwanie i ustawienie dyszy myjącej, regulowana temperatura suszenia i wiele innych cech, sprawiają, że Bio Bidet to zdecydowanie jedno z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

8. Partnerzy handlowi cenią markę Bio Bidet.

Bio Bidety są dostępne w Firmowym Sklepie stacjonarnym, internetowym, ale również, ze względu na swoją bezawaryjność i wysoką jakość, znajdują się już od kilku lat w stałej ofercie sklepów z wyposażeniem łazienek. Lista sklepów partnerskich znajduje się tutaj: SKLEPY Z BIOBIDETAMI.

Warto nadmienić, iż Bio Bidety produkowane są zgodnie ze standardami jakości ISO 9001 oraz ISO 14001. Poza certyfikatem Unii Europejskiej CE TUI, jako jedyne w Polsce posiadają CERTYFIKAT HIGIENICZNY Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. Można więc je stosować również w obiektach użyteczności publicznej, szpitalach i gabinetach lekarskich.

9. Pełna gama produktów i ich dostępność.

Bio Bidet oferuje sześć modeli, które praktycznie są w stanie sprostać wymaganiom każdego. Niektóre z nich np. BB-250 można montować nawet na bardzo małych kompaktach WC. Wszystkie modele Bio Bidetów oferowanych w Polsce dostępne są w ciągłej sprzedaży.

10. Jakość i zadowolenie na wiele lat!

Marka Bio Bidet, to najwyższa jakość, komfort i pewność, że urządzenie będzie służyło bezawaryjnie przez wiele lat. Jako wyłączny przedstawiciel producenta, firmy BBC Innovation z USA, zapewniamy wsparcie w procesie zakupu, oraz pełny serwis i części zamienne również po okresie gwarancyjnym.

Dołącz już dziś do grona zadowolonych klientów korzystających z Bio Bidetu!
Zadzwoń do nas! 602 633 076 lub 22 490 83 82 (9:00 – 16:00)

biobidety

znasz z: