Washlet, czyli inteligentna deska sedesowa z funkcją bidetu.

e-Bidet, jak go używać?

Zanim skorzystasz po raz pierwszy z bidetu elektronicznego, warto wiedzieć jak on działa. W odróżnieniu od tradycyjnego bidetu nie zmieniamy pozycji siedzącej.

W pierwszej chwili po uruchomieniu bidetu elektronicznego za pomocą przycisku na panelu sterowania, urządzenie zacznie opłukiwać dyszę myjącą. Trwa to ok 2-3 sekundy po czym następuje proces mycia. Dysza nie dotyka użytkownika więc jest to czynność bardzo higieniczna.

 

 

e-bidet dysze myjące

 

 

Być może będzie to trochę dziwne na początku – poczujesz delikatny strumień wody w miejscach, które do tej pory nie były do tego przyzwyczajone. Ciepła woda sprawi, że za każdym razem poczujesz się czysto i świeżo jak nigdy dotąd.

 

 

 

 

 

 

 

 


Zazwyczaj automatyczne deski myjące oferują dwie podstawowe funkcje mycia: mycie tylne oraz bidet. W BioBidetach znaleźć można funkcję TURBO, która jest nieoceniona w przypadku obstrukcji. Natomiast producent toalet myjących USPA oferuje dodatkowo funkcję mycia dla dzieci.

 

 

Można po kolei wypróbowywać wszystkie funkcje, sprawdzać jaki strumień wody nam odpowiada, o jakiej sile i temperaturze. W razie potrzeby zawsze możesz dostosować parametry mycia do swoich własnych upodobań. Większość oferowanych desek myjących z funkcją bidetu posiada panel sterowania (lub pilot) z oznaczeniami w j. polskim, co znacznie ułatwia korzystanie z nich nawet przez dzieci lub osoby starsze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie wystarczy nacisnąć przycisk SUSZENIE – strumień ciepłego powietrza delikatnie osuszy Twoje ciało – papier toaletowy jest zupełnie zbędny!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czyszczenie Bio Bidetu także jest bardzo łatwe. Dysze mają funkcję samoczyszczącą, co oznacza, że użytkownik musi jedynie dbać o czystość urządzenia na zewnątrz.

Jeśli masz wątpliwości co do sposobu instalowania, użytkowania lub konserwacji Bio Bidetu zawsze możesz się skontaktować z dystrybutorem. Wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz na pewno w instrukcji producenta dołączonej do Bio Bidetu.

Nie obawiaj się pytań! Gdyby pojawiły się jakiekolwiek napisz do nas lub zadzwoń. Twoje zadowolenie jest najważniejsze, a każde użycie bidetu elektronicznego ma być przyjemne i korzystne dla Twojego zdrowia.

 

 

Zobacz film pokazujący jak działa deska myjąca z funkcją bidetu:

 

Najczęściej kupowane


BioBidet BB-1000 w wersji KOMFORT lub STANDARD. Czytelny pilot sterowania w j. polskim
Cena z VAT: 2850 zł
Sprawdź!


BioBidet BB-800 Prestige to jeden z najczęściej kupowanych modeli deski myjącej
Cena z VAT: 2580 zł
Sprawdź!


Model USPA 6035 RC cechuje czytelny pilot, łatwa obsługa i niezawodność. To sprawdzony model.
Cena z VAT: 2850 zł
Sprawdź!


Deska z bidetem USPA 7035. Nowoczesny, dotykowy pilot zdalnego sterowania i hybrydowy system.
Cena z VAT: 2990 zł
Sprawdź!