Bio Bidet, jak go używać?

Zanim skorzystasz po raz pierwszy z bidetu elektronicznego, warto wiedzieć jak on działa. W odróżnieniu od tradycyjnego bidetu nie zmieniamy pozycji siedzącej.

W pierwszej chwili po uruchomieniu bidetu elektronicznego za pomocą przycisku na panelu sterowania, urządzenie zacznie opłukiwać dyszę myjącą. Trwa to ok 2-3 sekund po czym następuje proces mycia. Dysza nie dotyka użytkownika więc jest to czynność bardzo higieniczna.

 

Być może będzie to trochę dziwne na początku – poczujesz delikatny strumień wody w miejscach, które do tej pory nie były do tego przyzwyczajone. Ciepła woda sprawi, że za każdym razem poczujesz się czysto i świeżo jak nigdy dotąd.

Zazwyczaj automatyczne deski myjące oferują dwie podstawowe funkcje mycia: mycie tylne oraz bidet. W BioBidetach znaleźć można funkcję TURBO, która jest nieoceniona w przypadku obstrukcji. 

Można po kolei wypróbowywać wszystkie funkcje, sprawdzać jaki strumień wody nam odpowiada, o jakiej sile i temperaturze. W razie potrzeby zawsze możesz zmienić ustawienia parametrów mycia.

Na zakończenie wystarczy nacisnąć przycisk SUSZENIE – strumień ciepłego powietrza delikatnie osuszy Twoje ciało – papier toaletowy jest zupełnie zbędny!

Czyszczenie Bio Bidetu także jest bardzo łatwe. Dysze mają funkcję samoczyszczącą, co oznacza, że użytkownik musi jedynie dbać o czystość urządzenia na zewnątrz. 

Jeśli masz wątpliwości co do sposobu instalowania, użytkowania lub konserwacji Bio Bidetu zawsze możesz się skontaktować z dystrybutorem. Wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz na pewno w instrukcji producenta dołączonej do Bio Bidetu.

Nie obawiaj się pytań! Gdyby pojawiły się jakiekolwiek napisz do nas lub zadzwoń. Twoje zadowolenie jest najważniejsze, a każde użycie bidetu elektronicznego ma być przyjemne i korzystne dla Twojego zdrowia.