Bidet, jak go używać?

Zwłaszcza jeśli jest zintegrowany z deską sedesową i na dodatek elektroniczny…

Zanim skorzystasz po raz pierwszy z bidetu elektronicznego, warto wiedzieć jak on działa. W odróżnieniu od tradycyjnego bidetu nie zmieniamy pozycji siedzącej!

W pierwszej chwili po uruchomieniu bidetu elektronicznego za pomocą przycisku na panelu sterowania, urządzenie zacznie opłukiwać dyszę myjącą. Trwa to ok 2-3 sekund po czym wysuwa się dysza myjąca i następuje proces mycia. Dysza nie dotyka użytkownika więc jest to proces bardzo higieniczny.

 

Być może będzie to trochę dziwne na początku – poczujesz delikatny strumień wody w miejscach, które do tej pory nie były do tego przyzwyczajone. Trzeba się oswoić z tymi doznaniami, a na pewno będzie to korzystne dla twojego zdrowia i co ważniejsze, sprawi że za każdym razem poczujesz się czysto i świeżo jak nigdy dotąd.

 

 

Należy wiedzieć, że przy korzystaniu z bidetu elektronicznego, urządzenie to na pewno nie zrobi nam żadnej krzywdy i nie musimy się niczego obawiać. Co więcej – nie można go uszkodzić wciskając jakiś nieodpowiedni przycisk na panelu sterowania.

Nie trzeba się spieszyć. Można po kolei wypróbowywać wszystkie funkcje, sprawdzać jaki strumień wody nam odpowiada, o jakiej sile i temperaturze.

Jest to łatwe i proste. Każdy przycisk jest oznaczony obrazkiem i nawet bez czytania instrukcji intuicyjnie wiadomo do czego służy. Na koniec można nacisnąć przycisk SUSZENIE – strumień ciepłego powietrza delikatnie osuszy Twoje ciało – papier toaletowy jest zupełnie zbędny!

Czyszczenie Bio Bidetu także jest stosunkowo łatwe, ponieważ dysze mają funkcję samoczyszczącą, co oznacza, że użytkownik musi jedynie dbać o czystość urządzenia na zewnątrz. Regularne czyszczenie i konserwacja jest pożądana, ale nie należy się martwić o skomplikowane czynności czyszczenia, ponieważ całe urządzenie można zdjąć za pomocą jednego przycisku!

Jeśli masz wątpliwości co do sposobu instalowania, użytkowania lub konserwacji Bio Bidetu zawsze możesz się skontaktować z dystrybutorem. Wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz na pewno w instrukcji producenta dołączonej do Bio Bidetu.

Nie obawiaj się pytań! Gdyby pojawiły się jakiekolwiek napisz do nas lub zadzwoń. Twoje zadowolenie jest najważniejsze, a każde użycie bidetu elektronicznego ma być przyjemne i korzystne dla Twojego zdrowia.