Bidet montowany na misce WC
Bio Bidet DUO BB-250 


Ubikacja z bidetem to idealne rozwiązanie „2 w 1″ dla wszystkich osób, które pragną posiadać swój własny bidet. Montuje się go na istniejącej misce sedesowej pomiędzy miską a pokrywą sedesu. Urządzenie nie wymaga podłączenia do prądu, ponieważ do swojego działania wykorzystuje ciśnienie wody z domowej instalacji. Można je zainstalować nawet w bardzo małej łazience, również na sedesach kompaktowych (prosimy o sprawdzenie wymaganych wymiarów miski WC w zakładce DANE TECHNICZNE)

Charakterystyka Bio Bidetu BB-250:
Posiada dwie automatycznie wysuwane dysze myjące – pierwsza dysza służy do higieny intymnej kobiet; druga, dysza rodzinna, pozwala dbać o czystość intymnych części ciała wszystkich domowników; 2 programy mycia + program czyszczenia dysz, który jednocześnie powoduje, że woda w momencie uruchomienia programu mycia ma optymalną temperaturę.biobidet_bb250_sterowanie

Regulacja ciśnienia, temperatury wody oraz wybór programu mycia odbywa się za pomocą wygodnych, skokowych pokręteł.

Bio Bidet BB-250 to praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla osób chcących posiadać swój własny, nowoczesny bidet i dbać o czystość, której nigdy nie zapewni suchy papier toaletowy.

Zobacz film JAK DZIAŁA BIO BIDET DUO BB-250:

Gwarancja 12 miesięcy


bio_bidet_BB-250
Cena z VAT : 530 zł KUP TERAZ