WC Bidet
Luksus w zasięgu ręki


Niektórzy ludzie są sceptycznie nastawieni do pomysłu używania washletu lub bidetu. Strumień wody, który obmywa części intymne po załatwieniu potrzeby fizjologicznej, jest, z początku, nieco szokującym doznaniem. Jednak, już po paru dniach będziemy się zastanawiali, jak mogliśmy obyć się bez tego urządzenia, które zapewnia delikatne obmywanie ciepłą wodą, przyjemne osuszanie i ciepłą deskę o każdej porze dnia.

Podczas gdy tradycyjne bidety to luksus, który sporo kosztuje i wymaga dodatkowego miejsca w łazience, BioBidet stanowi doskonałą alternatywę: nowatorskie rozwiązanie, na każdą kieszeń i niemal do każdej toalety.

WC i BIDET W JEDNYM

BioBidet montuje się na muszli klozetowej, co jest zdecydowanie bardziej wygodne i łatwiejsze od instalacji tradycyjnych bidetów. Z wyglądu prawie się nie różni od zwykłej deski sedesowej i co ważne, osoby, które nie chcą korzystać z bidetu, wcale nie muszą go uruchamiać. Tak więc, kiedy zaprasza się gości, którzy mogą nie czuć się komfortowo w obliczu konieczności skorzystania z bidetu, nie ma sprawy – z ustępu nadal można korzystać bez najmniejszych kłopotów.
Żadne inne urządzenie, służące utrzymaniu higieny intymnej, nie zapewnia takich możliwości, bez konieczności przedkładania funkcjonalności nad jakość.

BioBidet BB-800 Prestige - bidet

BioBidet ma wiele zalet, które gwarantują najlepszy poziom higieny intymnej i komfort użytkownika. Jest wyposażony w opatentowany system dyszy myjącej 3 w 1. Umożliwia ona mycie pośladków, intymnych kobiecych części ciała, oraz specjalny program LEWATYWA, który jest naturalną alternatywą dla przeczyszczających środków farmakologicznych.

BioBidet zapewnia także osuszanie ciepłym powietrzem. Wolno opadająca deska jest podgrzewana, co zapewnia komfort w chłodne zimowe poranki. Dzięki inteligentnej opcji energooszczędnej, funkcje BioBidetu zostają wyłączone, kiedy nie jest on używany, co zapewnia spore oszczędności. Nie trzeba także używać dezodorantów i sztucznych zapachów, ponieważ, dzięki opcji usuwania nieprzyjemnych zapachów, 90 procent takich woni zostaje zneutralizowanych.

BioBidet-bb-800-wc-trento

Jest wiele powodów, dla których polecamy zakup BioBidetu, ale chyba przeważających argumentem jest to, że jest on dostępny na każdą kieszeń i można go zainstalować nawet w najmniejszej toalecie. To luksus w zasięgu ręki, który warto sobie zapewnić, by zadbać o swą higienę intymną.

Luksusowa deska myjąca BioBidet BB-1000 Supreme

 

A dla tych, którzy są sceptyczni jeśli chodzi o używania tego urządzenia, mamy radę: nie oceniajcie, dopóki nie wypróbujecie! A jak już wypróbujecie, to gwarantujemy, że nie wrócicie do używania suchego papieru toaletowego.

Bidet_z_pilotem_newsPrzeczytaj inne artykuły w naszym dziale:
Systemy podgrzewania wody w bidetach
WC Bidet – luksus w zasięgu ręki
WASHLET – deska sedesowa z funkcją bidetu